SÜT İŞLEME TESİSİ / Süt Soğutma Tankları
ANASAYFA           KURUMSAL         HİZMETLERİMİZ          ÜRÜNLER         REFERANSLAR    
YATAY TİP
SÜT SOĞUTMA TANKLARI
DİKEY TİP
SÜT SOĞUTMA TANKLARI
2 Tondan 10 Ton ,

Yatay Silindirik Süt Soğutma Tankları

Soğutma kompresörü 2.5 ve 5 tonluk tanklarda 2 adet 7.5 tonluk tanklarda 3 adet kullanılmaktadır. Bu sayede kompresörün birisi arızalandığında iş aksamaz diğer kompresör ile soğutma devam eder. Ayrıca süt az olduğunda tek motor çalıştırırsınız elektrik sarfiyatı askariye indirir.
Tank paslanmaz bir şase üzerine monte edilmiştir ve kolay taşınır. Elektrik panosu paslanmazdır, su ve buhardan etkilenmez. Pano içerisinde dijital termometre motorları koruyacak elektrik malzemesi bulunmaktadır. Ayrıca kombine termostad sayesinde yüksek ve düşük basınçtan dolayı gelecek arızalarda engellenir. Karıştırıcılar komple paslanmazdır. Soğutma tamamlanınca zamana göre çalışır ve stop eder. Tanklarda izolasyon malzemesi poliüretan kullanılmaktadır. Bir adet menholkapak, merdiven üzerine mevcuttur. CIP başlığı tankın orta kısmında tankın içerisini mükemmel şekilde yıkamak için dizayn edilmiştir.
50 Lt'den 1500'Lt ye Arası

Dikey Silindirik Süt Soğutma Tankları
Rolbont sistem tabandan soğutmalı tam açılır kapaklı, kapak yaylı ve contalı kapak açıldığı zaman emniyet sivişli, sistem çalışmaz. Kazan içerisinde miktarı gösteren ölçekli cetvel bulunmaktadır. Tank şase üzerine kurulu paslanmaz elektrik panolu isteğe bağlı 220 volt üretilir.
Süt İşleme Tesisi / Soğutma Tankları
Süt İşleme Tesisi

Kadayıf Üretim Tesisi

Çikolata İşleme Tesisi

Pekmez İşleme Tesisi

Özel Gıda Makinaları

Özel Makinalar

Sitedeki Hiç Bir Dosya İzinsiz Çoğaltılamaz ve Kullanılamaz...
Kimlik
Web Dizayn